2017-01-18

Spektaklis „PLĖŠIKAS HOCENPLOCAS“


Legendinis nuotykių spektaklis pagal pagal vieną žinomiausią Otfriedo Preusslerio apysaką „PLĖŠIKAS HOCENPLOCAS“


Vasario 9 d. 12 val. Kaišiadorių kultūros centre,  nepraleiskite progos pamatyti nemirtingą personažą, vis dar „plėšikaujantį" scenoje!


Šmaikštus ir nerealus nuotykių kupinas spektaklis privers nusijuokti kiekvieną, o legendinėmis tapusios bardo Sauliaus Mykolaičio dainos dar ilgai skambės vaikų ir suaugusiųjų lūpose bei širdyse.


Režisierius - Evaldas Jaras


Trukmė - 60 min.


Vilniaus kamerinio teatro pristatomame spektaklyje pamatysite dviejų neišskiriamų draugų Kaspariuko ir Zepuko nuotykius. Jie abu pasiryžta sugauti plėšiką Hocenplocą, kuris pagrobė močiutės branginamą kavos malūnėlį. Tačiau, nelaimei, jie pakliūva į plėšiko Hocenploco ir galingo bei pikto burtininko Petrozilijaus Cvakelmano rankas...
Šmaikštus, nuotykių kupinas spektaklis privers nusijuokti kiekvieną, o legendinėmis tapusios bardo Sauliaus Mykolaičio dainos dar ilgai skambės vaikų ir suaugusiųjų lūpose bei širdyse.


Didelio pasisekimo sulaukė vieno žinomiausių vaikų rašytojų visame pasaulyje Otfriedo Preusslerio pasakojimai apie simpatišką plėšiką Hocenplocą ir du neiškiriamus draugus Kaspariuką ir Zepuką. Otfrydas Proisleris - daugybės skaitytojų pamėgtų knygų  "Raganiukė", "Vaiduokliukas", "Mažasis vandenis" autorius. Tačiau didžiausio pasisekimo sulaukė jo pasakojimai apie simpatišką plėšiką Hocenplocą. Šias knygas tėvai savo vaikams skaito jau 40 metų, jos iki šiol puikuojasi  geriausių knygų vaikams sąraše.


Scenografija - Arvydas Norvaišas
Kostiumų dailininkė - Indrė Budreckytė
Muzikos autorius –Saulius Mykolaitis
Aranžuotė - Martynas Bialobžeskis
Garso režisierė - Deimantė Ponelytė
Šviesa: Maksim Semionov


Vaidina:

Tadas Gudaitis – Plėšikas Hocenplocas
Zigmantas V. Baranauskas - Kaspariukas
Paulius Valaskevičius - Zepukas
Marius Mačiulis/Aidas Barkauskas – Petrozilijus Cvakelmanas
Indrė Jaraitė/Renata Bartkienė – Varlė, Fėja Amarilė
Vaiva Markelytė – Močiutė
 
Daugiau informacijos www.vkamerinisteatras.lt

 

 

į viršų

 

atgal