2018-01-24
 

Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou
 

Vasario 27 d. 18 val. kviečiame į grupės AMBROZIJA ir kapelos SADŪNAI muzikos ir humoro šou Kaišiadorių kultūros centre.

 

*****


Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį - muzikos ir humoro šou kartu su „Sadūnais“


Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiantys Bobulių dialogai – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.


Žiūrovų tikrai nenuvils ir seni „Ambrozijos“ bičiuliai, pašėlę aukštaičiai, daugkartiniai „Duokim garo“ nugalėtojai, LNK muzikinių dvikovų dalyviai -spalvingoji folk šoko kapela „Sadūnai“. Trankios pasiutpolkės, jausmingi romansai, „sadūniškai“ aranžuotos populiarios dainos – lyg vyšnaitė ant šio puikaus renginio torto.


Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums!


Grupės „Ambrozija“ Ir „Sadūnų“ koncertas Kaišiadoriųkultūros centre vyks vasario 27 d., 18 val.,o bilietas į šį koncertą – puiki dovana Jūsų draugams ir artimiesiems!


Bilieto kaina – 10 €.
 

 

 

į viršų

 

atgal