2019-09-20

Filmas „Pūkuota šnipė“ (dubliuotas)


Spalio 11 d. 18 val. Kaišiadorių kultūros centre kviečiame į animacinį nuotykių filmą visai šeimai „Pūkuota šnipė“.

Bilieto kaina – 4 Eur.
Bilietai bus parduodami nuo spalio 7 d.

 

***

 

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos

Sukurta: Vokietija, Belgija

Kino teatruose nuo: 21.06.2019

Trukmė: 1h 32 min

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

 

Birželio 21 dieną Lietuvos kino teatruose „Oskaro“ laureatų Christopho ir Wolfango Lauensteinų animacijos - „Pūkuota šnipė“ premjera. Katės, asilo, šuns ir gaidžio nuotykiai primins garsiuosius „Brėmeno muzikantus“, o papasakota istorija, jauniesiems žiūrovams, padės suprasti, kad tikra

draugystė ir drąsa gali nugalėti visas kliūtis.

 

Marnė – išlepusi, ugninės spalvos kailiuko katytė. Jos gyvenimas katiniškai tingus, patogus, iš visų pusių apsuptas šeimininkės Rozalindos dėmesio ir šiek tiek... nuobodokas. Namuose viskas šimtą kartų iššniukštinėta, apžiūrėta ir išuostyta, o jos dienoraštyje įrašyti tik trys pagrindiniai darbai: valgyti, miegoti bei ...žiūrėti televizorių... ir taip kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio be laisvadienių.

 

Marnė, daugybę valandų žiūrėdama savo mėgiamiausias detektyvines istorijas, suprato, kad pasaulis už namų durų pilnas įdomybių, kurias būtinai reikia pamatyti. Tai šansas!, - pamanė ji, kai suktasis Rozalindos brolis, apgaule įviliojo ugniakailę į dėžę, pažadėdamas išsiųsti ją „vykdyti labai slaptos misijos“. Bet atsitik tu man taip, siuntinys, su slapta agente Marne, iškrenta iš pašto mašinos tiesiai ant kaimo vieškelio. Ir štai tada... gyvenimas apsiverčia aukštyn letenom. Pasirodo, gyvenimas lauke, visai kitoks, nei per televizorių! Netikėtai sutikti kieti kaimo vaikiai: brutualus kiemsargis Elvis, streso negalintis pakęsti gaidys Albertas ir visą gyvenimą svajojantis apie aktoriaus karjerą asilas Antonas padeda pažinti išlepusiai Marnei tikrąjį gyvenimą.

 

Bičiulių kelyje pasitaikys daugybė nuotykių, tarp kurių ir patys tikriausi nusikaltėliai, ketinantys pavogti paveikslus, bet... ne veltui, Marnė turi detektyvės gyslelę Smagi animacija visai šeimai „Pūkuota šnipė“ kinuose nuo birželio 21 dienos.

 

Ši filmo versija bus rodoma 2D formatu, dubliuota lietuviškai ir be subtitrų.

 

REŽISIERIUS: Kristofas Lauensteinas, Wolfgangas Lauensteinas

VAIDMENIS ĮGARSINO: Cipijauskas Ignas (Klausas), Dainavičius Algirdas (asilas Antonas), Damaševičius Jurgis (Polas), Ivanovas Sergėjus (gaidys Albertas), Gaižauskas Juozas (šuo Elvis), Rudzienė Gabrielė (Matilda), Urnikytė Judita (Marnė), Varnelytė Neringa (Rosalinda).


 

 

 

į viršų

 

atgal