2019-10-30

KAIŠIADORYSE JUOKSIS DZŪKAI IR AUKŠTAIČIAI

 

Lapkričio 24 d., sekmadienį, 17val. Kaišiadorių kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS – 2019“. Naujas programas rodys dzūkai ir aukštaičiai.
 

Dzūkų garbę gins du kolektyvai. Legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė) vaišins „Asorti“ - rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų. Bus ir dabarties aktualijų. Jie juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl

išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. ,,Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą išvysti šį puikų kolektyvą!


Garsioji MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė) programoje “Saulutė šviečia - pašokti kviečia“ trys ugningos moterys atidarys šokių mokyklą. Joje suksis trys talentingos moterys ir du žavūs jaunuoliai. Dzūkai taikliai pašiepia norinčius kuo greičiau praturtėti, išgarsėti, bet kokia kaina surasti savo laimę. Šis kolektyvas išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, uždegančiais šokiais, skambia savo tarme. Užpernai vykusiame LRT televizijos projekte „Lietuvos humoro lyga“ MTV laimėjo pirmąją vietą.
 

Aukštaitijai atstovaus publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė). Programoje ,,Likimo ironija“ kaimietės taps miestietėmis, o miestietės – kaimietėmis. Kol paaiškės, kad visur gerai, kur mūsų nėra... Ugningosios moterys džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).


Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus. Jis dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę.
 

Juoksitės beveik dvi valandas, o bilieto kaina tik 5 eurai! Iki linksmo pasimatymo!

 

 

 

į viršų

 

atgal