2020-06-29

Muzikinis spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

 

2020 m. rugsėjo 12 d. 18 val. Kaišiadorių kultūros centre kviečiame į muzikinį spektaklį „Išsipildžiusios svajonės istorija“.

*****

Kviečiame Jūsų darbuotojus ir jų šeimos narius į vieną gražiausių operečių. Kodėl tai yra gražiausia operetė?. Ir kodėl tai - labiausiai žiūrovų pamėgtas, muzikinis operetės spektaklis? Ogi todėl, kad į "Išsipildžiusios svajonės istoriją" yra įtrauktos visos gražiausios operečių ištraukas (I.Kalman"Silva", "Misteris X", "Grafaitė Marica", J.Shtrauss "Čigonų baronas", F. Lehar "Linksmoji našlė" ir t.t.) Ir visa ši nuostabi muzika sujungta į bendrą siužetą - gražią meilės istoriją, kurioje, kaip ir pridera operetei įsimylime, susipykstame ir pabaigoje vėl susitaikome. Visame spektaklyje daug tikrų jausmų, judesio ir šarmingų pajuokavimų. Siunčiu mūsų spektaklio pristatymo video klipą, bei bilietai.Lt nuorodą, ten bus ir aprašymas.

Šis operetės spektaklis vyks Kaišiadorių kultūros centre, Rugsėjo 12 d. 18 val.

(Renginio žiūrovų skaičių ribosime iki 300 siekdami užtikrinti ne tik saugius atstumus dėl Covid - 19, bet ir žiūrovų asmens duomenų privatumą. Nes tuomet nereikalinga papildoma duomenų registracija). Dėl to, kad ribojame žiūrovų skaičių, rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto.

 

 

 

 

į viršų

 

atgal